Pokój Modlitwy

 

Pokój Modlitwy jest to dostępna dla każdego członka Ostoi sala, w której można spędzić czas sam na sam z Bogiem. Można ją sobie zarezerwować w dogodnym dla siebie czasie wpisując się w kalendarz wiszący na tablicy ogłoszeń w holu kościoła.

Pokój Modlitwy jest propozycją dla osób, które chciałyby rozwijać swoje życie modlitewne, świadomość Bożej Obecności, dyscyplinę modlitewną, ale trudno im w domowych warunkach odciąć się od codziennych rozpraszaczy typu obowiązki, przyjemności, domownicy.

Korzystanie z Pokoju Modlitwy można dostosować do swojego rozkładu zajęć czy grafiku w pracy, co pomaga w wyrabianiu nawyku praktykowania tzw. komory modlitwy. Wpisanie się w wiszący w holu kościoła kalendarz korzystania z Pokoju Modlitwy gwarantuje, że w czasie przez siebie zarezerwowanym Z Pokoju będzie korzystała tylko jedna osoba i jej spotkanie z Bogiem będzie miało charakter osobisty.

Wejście do Pokoju znajduje się z tyłu kościoła. Jest on oddzielony od reszty kościoła drzwiami zamkniętymi na klucz. Dzięki temu nie trzeba o swojej wizycie w Pokoju informować opiekujących się kościołem osób. Klucze do Pkoju Modlitwy udostępnia Izabela Janus.

O tym, jak takie miejsce powstało w Ostoi opowiada świadectwo zamieszczone na naszej stronie:

Marzenia2

Zachętę do praktykowania tzw. komory modlitwy znajdziemy na prfilu Prayer Room na fb, który polecamy do polajkowania

https://www.facebook.com/Prayer-Room-1929741227291071/

droga do pokoju modlitwy