Dzień z misją

Wieczorem w dniu 16 04 2023 o godz. 17 w Ostoi będziemy gościć misjonarzy, którzy mieszkali w Chinach. 

Asia i Dawid zapraszają na wieczór misyjny, gdzie poprowadzą spotkanie o swoim powołaniu do narodu Han w Chinach, powiedzą czym jest misja w formie tentmaking-u oraz o tym, jak służy się w kraju reżimowym. Pokażą zdjęcia i filmiki ze służby oraz opowiedzą o tym jak dobry Bóg zmienia życie i używa najzwyklejszych ludzi, aby jego Słowo było żywe dla tych co nawet nie potrafią odczytać jego imienia. 

Zapraszają też dzieci i młodzież, z którymi ich syn Samuel poprowadzi specjalne zajęcia z kaligrafii i opowie jak wyglądało życie jedynego białego chłopca na chińskiej prowincji. 

Nie zabraknie też chińskiej herbaty oraz gier i zabaw!

Wieczór z MISJĄ jest dla:

  • każdego, kto kocha Pana i raduje się z każdej nowej owieczki, która przychodzi do Boga przez Chrystusa,
  • zainteresowanych misją i ewangelizacją,
  • zafascynowanych orientem lub kochających wszelkie podróże, 
  • dużych, średnich i małych i tych nudzących się w niedzielne wieczory. 

Asia i Dawid starają się dziennie z pasją żyć Kolosan 2:6-7 „Jak więc przyjęliście Chrystusa Jezusa, Pana, tak w Nim chodźcie, Wkorzenieni weń i zbudowani na nim, i utwierdzeni w wierze, jak was nauczono, składając nieustannie dziękczynienie.” Równocześnie bardzo poważnie traktują nakaz misyjny. 

Mieli przywilej być częścią kościoła Ostoja, współzakładać kościół Źródło Życia w naszym mieście oraz prowadzić Projekt Mała Firma, zrzeszający wierzących przedsiębiorców, a od 2014 do 2022 całą rodziną służyli jako misjonarze-tentmakerzy w Chinach. 

I właśnie tymi doświadczeniami służby misyjnej na mandżurskiej równinie oraz świadectwami działania Bożej mocy wśród Chińczyków Han będą się dzielić w dniu 16 kwietnia 2023. 

Podczas porannego nabożeństwa w dniu 16 04 złożą świadectwo Bożego działania oraz zachęcą do wspierania misji przez modlitwę wstawienniczą o konkretne narody i konkretne osoby.  

Możesz również polubić…