15.03.2020 – Ważne informacje

Kochani Ostojanie,

Jak wiecie, sytuacja na świecie i w Polsce jest wyjątkowa. Wierzymy, że Bóg jest z nami i przeprowadzi nas przez ten trudny czas, dlatego modlimy się, aby Jego pokój wypełniał nasze serca i myśli. Z drugiej strony nie możemy być fanatyczni i potrzebujemy zachować zdrowy rozsądek, należycie się chronić i przestrzegać zaleceń naszych włodarzy.

W związku z tym informuję, że chcemy, by nasze niedzielne nabożeństwa odbywały się w najbliższym czasie w internecie na stronie fb Kościoła Ostoja, tak jak były udostępniane do tej pory. W najbliższą niedzielę budynek Kościoła będzie otwarty, będę wraz z grupą muzyczną nagrywać dla Was nabożeństwo, zalecam jednak, byście pozostali w swoich domach i oglądali nas w internecie.

Proszę szczególnie osoby starsze, rodziny z małymi dziećmi, osoby o obniżonej odporności organizmu, osoby kaszlące i przeziębione, abyście nie przychodzili w niedzielę.
Proszę również o dodatkowe zainteresowanie się osobami starszymi, o pomoc w zakupach, aby nie musiały wychodzić ze swoich domów.

W tym czasie, kiedy tak wiele się odwołuje, chcemy też coś powołać – wspólną modlitwę i post, zachęcam, abyście codziennie o godz 20 przyłączali się do wspólnej modlitwy o Bożą ochronę dla wszystkich ludzi na ziemi.

Ponieważ Ministerstwo Edukacji zawiesiło zajęcia w szkołach, my również zawieszamy zajęcia dla dzieci w naszym Punkcie Katechetycznym oraz na Fuzji.

Chcę Was zapewnić, że na bieżąco śledzę rozwój wydarzeń i w zależności od rozwoju sytuacji będę Was informował o naszych kolejnych krokach.

Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece,
Mariusz

Zapraszamy na transmisję nabożeństwa 15 marca godz. 10:00

You may also like...