Prayer Room

prayer room

Modlitwa – klucz do rozwoju i przełomów

– osobistych

– w służbie

– w Kościele

Pokój Modlitwy/Prayer Room

 

  • Propozycja dla osób chcących rozwinąć swoje życie modlitewne

Pokój Modlitwy/Prayer  Room to dostępne dla każdego miejsce w kościele, w którym można  spędzić czas sam na sam z Duchem Świętym. Innymi słowy, zrealizować swoją komorę modlitwy.

Oczywiście można się modlić zawsze i wszędzie. Jednakże w praktyce modlitwa w domu nieraz kończy się tym, że zamiast koncentrować się na Bożej obecności, zaczynamy koncentrować się na tym, co jest w domu do zrobienia. Często, kiedy próbujemy się modlić, okazuje się, że któryś z naszych domowników czegoś potrzebuje, czy o coś pyta albo słucha głośno muzyki. Wtedy zazwyczaj z modlitwy nic nie wychodzi.

Pokój Modlitwy to miejsce wolne od tego typu rozpraszaczy. Można będzie go sobie zająć na 2 godziny wpisując się w grafik.

W ciągu zarezerwowanych dla siebie dwóch godzin osoba korzystająca z Pokoju Modlitwy będzie miała zupełną wolność i niezakłóconą intymność w relacji z Bogiem.

Do dyspozycji dostępna będzie książka z intencjami. Każdy będzie mógł wpisać do niej swoją potrzebę modlitewną. Wówczas osoby odbywające swoją komorę modlitwy, jeśli będą chciały, będą mogły modlić się wstawienniczo.

  • Propozycja dla osób chcących rozwijać służbę.

Każde przedsięwzięcie danej służby może mieć modlitewne zaplecze. Do książki z intencjami będzie można wpisywać organizowane przez nas przedsięwzięcia. W ten sposób stworzy się możliwość, zaangażowania się w naszą służbę osób, które w niej na co dzień  nie uczestniczą i uzyskania wsparcia modlitewnego swojej służby.

Prayer Room jest również szczególną propozycją  chcących rozwijać się w posługiwaniu różnymi darami Ducha Świętego. Na przykład uzdrowieniem, uwolnieniem, proroctwem, interpretacją snów.

Osoby, które chciałyby rozwijać się w posłudze darami Ducha Świętego mogłyby wpisywać się do grafiku, tak samo jak osoby chcące tylko skorzystać z komory modlitwy, z tym że zaznaczyłyby, że są otwarte na usłużenie innym.

  • Propozycja dla osób chcących rozwijać Kościół.

W dłuższej perspektywie Pokój Modlitwy może się stać miejscem nieustającej modlitwy podejmowanej przez członków naszego zboru jeden po drugim. Na sto procent przełoży się to na naszą efektywność w przyjmowaniu  wypływających z ofiary Jezusa korzyści oraz w służbie pojednania.

Kiedy wytworzona zostanie u nas kultura swobodnego posługiwania się darami Ducha Świętego, kiedy utworzy się grupa ludzi sprawnie się w tym poruszających, można będzie zorganizować stałą służbę modlitwy uzdrowieńczej i uwolnieniowej dostępną zarówno dla osób wierzących jak i niewierzących.

Będzie można też popłynąć z regularnymi ewangelizacyjnymi spotkaniami, których głównym punktem będzie modlitwa o uzdrowienie. W programie takiego spotkania może być koncert, przemówienie ewangelizacyjne i modlitwa o uzdrowienie oraz  drama.

 

Sprawy organizacyjne

Jeżeli chcesz i możesz włączyć się w tworzenie Pokoju Modlitwy, to twoje zaangażowanie najbardziej przyda się w następujących kwestiach:

– pomoc przy malowaniu

– położenie podłogi (linoleum),

– wkład w pokrycie kosztów podłogi

Osoby chętne do zaangażowania, w którejś z powyższych proszę o kontakt pod numerem 881 206 329 lub za pośrednictwem facebooka.

Iza Janus

 

You may also like...