Konferencja Kierunek

kierunek3

Z wielką przyjemnością chcemy zaprosić Was na kolejną edycję naszej konferencji! Kierunek powstał w wyniku spotkania się Bożej wizji z ludzkim sercem. Wierzymy, że z Bożą pomocą będziemy mogli razem doświadczać Nieba na ziemi.

Hasło IV edycji Kierunku brzmi: “Obecność”. Temat powstał w wyniku inspiracji Ducha Świętego, więc jesteśmy przekonani, że razem będziemy świadkami pięknych chwil i wielkich przełomów. Chcemy zwrócić uwagę, jak ważną częścią chrześcijaństwa są spotkania z Bożą obecnością. Spotkania te wywierają wpływ na każdą dziedzinę życia, nadając nową jakość rzeczywistości, w której się znajdujemy. Wszystko co jest nieprzeciętne, ma swój początek w spotkaniu z obecnością Pana. Kolejnym celem podczas Kierunku jest stworzenie amtosfery, w której każdy z nas będzie mógł doświadczyć swojego osobistego spotkania z Obecnością.

Gdzie, kiedy, za ile?
Data: 8-10 kwietnia, 2016.
Miejsce: KZ “Ostoja” w Opolu, ul. Walerego Wróblewskiego 26.
Koszt: Unlimited 60 zł (całość), Limited 45 zł (2 dni), Slim 35 zł (sobota).
* Pakiet należy wybrać podczas wypełniania formularza
* Kwotę wpłacamy na miejscu. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą śpiwór i karimatę.
* Wszystkie pakiety mają w cenie wyżywienie
* Do końca lutego obowiązuje zniżka na pakiet Unlimited – 45 zł!

Rejestracja jest obowiązkowa. Należy wypełnić: Formularz
Na podanego w formularzu maila wyślemy potwierdzenie rejestracji.

Wszelkie pytania prosimy zamieszczać w formularzu (ostatnia rubryka) lub przesłać na maila: konferencja.kierunek@gmail.com. Możliwy jest także kontakt na fb przez wiadomość prywatną.

Wydarzenie FB

Do zobaczenia:)

You may also like...