Sens mojego istnienia

smi

Są w trakcie przygotowań kolejne edycje książek “Sens mojego istnienia”, zachęcamy nawróconych do napisania i nadesłania swoich świadectw na adres gedstep@poczta.fm.

Książki “Sens mojego istnienia” jako egzemplarze obowiązkowe zostały zarejestrowane jako “dobro narodowe”. Świadectwa osób, które się w nich znalazły to “perełki”.

Zostawmy rodakom w spadku cenne świadectwa, którym przyszło żyć w chaosie, zakłamaniu i mrokach tego świata. Może jeszcze za naszego życia poprzez te świadectwa zobaczą Pana Jezusa takim jakim jest naprawdę i zachęcą do budowania wiary poprzez codzienny kontakt z Pismem Świętym.

Potraktujmy poważnie słowa Apostoła Jana przelewając na papier informacje dotyczące tego co Żyjący Jezus dokonał dla naszego zbawienia. “Wiele też innych rzeczy dokonał Jezus, które, gdyby miały być spisane jedna po drugiej, mniemam, że i cały świat nie pomieściłby ksiąg, które by należało napisać”. Ew. Jana 21:25

Naszym pragnieniem jest to aby Biblioteki w kraju mogły otrzymać większą ilość bezpłatnych egzemplarzy tych książek z możliwością ich wypożyczenia.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo wydanie kolejnych książek dokonaj przelew na konto T-mobile Alior: 18 2490 1044 0000 4200 9287 6333, Józef Stępień, Ruszowice, ul. Orzechowa 75, 67-200 Głogów.

Książa “Sens mojego istnienia” jest dostępna do wypożyczenia w bibliotece zboru Ostoja, oraz do zakupienia u Czesława Jańczuka, cena 10 zł.

You may also like...